AC Milan Fan Token

AC Milan Fan Token (ACM) Nedir? ACM Nasıl Alınır?

AC Milan Fan Token gibi bilindiği üzere kripto para borsasına her geçen gün yeni bir token giriyor. Özellikle dünya çapında meşhur futbol takımları her geçen gün birer birer kripto para borsasına girmeye başlıyorlar. Ülkemizden de (en azından şimdilik) Galatasaray ve Trabzonspor takımları, kripto para borsasına girdileri. Ülkemizdeki bu 2 takım dışında PSG, Atletico de Madrid, AS Roma ve Juventus gibi dünya devlerinin de olduğu kripto para borsasına giren son dünya devi ise AC Milan… ACM koduyla kripto para borsalarında yer olacak olan kripto para, 24 Şubat 2021 tarihi itibariyle Binance ve Paribu platformları için de ticarete açıldı. Haydi gelin ACM hakkında daha detaylı bilgiler edinelim.

 

"<yoastmark
AC Milan Fan Token

 

ACM Nedir? Nasıl Alınır ve Satılır?

            ACM, 2021 yılının başlarında İtalyan devi AC Milan takımının resmi taraftar tokeni olarak tanıtılan kripto paradır. İlk olarak Chiliz ve socios.com sponsorluğunda tanıtılan bu token, yine ilk bu platformlarda satışa sunuldu…

Halen daha yukarıda adı geçen Socios ve Chiliz kripto para borsa platformlarında bulunan ACM, 24 Şubat 2021 tarihi itibariyle Paribu ve Binance üzerinden de al-sat seçeneğiyle yayın aldı.

Yani ACM’yi ülkemizde de çok popüler olan kripto para borsalarından Paribu ve Binance aracılığıyla alıp satabilirsiniz.

Parite olarak bakarsak, yerli kripto para borsa platformu olan Paribu’da (tıpkı diğer taraftar fan tokenler gibi) AC Milan Fan Token’in de sadece TRY yani Türk lirası paritesi ile geldiğini görürüz. Paribu aracılığı ile ACM almak istiyorsanız alım satım işlemini ACM/TRY ile yapmak zorundasınız. Fakat bir diğer popüler uygulama Binance da ise ACM/USDT paritesi ile ACM alım satımı yapmak mümkün…

ACM Başarılı Oldu Mu?

Daha önce de birçok takımın kripto parası çıkmıştı. Fakat ACM pazarlamasında çok başarılı bir yol izledi. Türkiye borsasında bile var olması daha değerli hale getiriyor. Bu nedenle çok fazla değerli. Başarılı bir pazarlamanın sonucunda var oldu diyebiliriz.