As Roma Fan Token (ASR) Nedir? Nasıl Alınır?

asr

As Roma Fan Token (ASR) Nedir? Nasıl Alınır?

Taraftar kripto para birimi olarak bilinen As Roma Fan Token (ASR), bu piyasa üzerinden yatırım yapmak ve gelişmek isteyen bireylerin tercih ettiği kripto para birimleri arasında yer almaktadır. As Roma futbol ekibinin kendi kripto para birimi olan bu kavram, sahip olduğu kişiye kulüpte önemli kararlar alınırken söz hakkı tanımaktadır. Aynı zamanda ASR sahibi olan kişiler, bu takımda maçlarda çalınacak müzikleri ve forma renklerini de seçebilme hakkına sahiptir.

Toplam piyasa değeri yaklaşık 8 milyon dolar olan ASR, 6,99 dolar üzerinden işlem görmeye devam etmektedir. Toplamda 10 milyon talebe sahip olan ancak yalnızca 1,220 milyon kadarı sirkülasyon içerisinde olan ASR, kripto para borsası içerisinde 869. sırada yer almaktadır. Gün geçtikçe yoğunlaşan ilgi ile birlikte son 24 saatte hacmi içerisinde 1 milyon dolar barındırdığı da bilinmektedir.

As Roma Fan Token (ASR) Nasıl Alınır?

Dengesiz bir piyasa hareketliliğine sahip olan ASR, bu birim üzerinden ilerlemek isteyen bireylerin pek çok konu hakkında merak duymasına neden olmaktadır. Özellikle bu kripto para biriminin nereden ve nasıl alınacağı konusu ilk olarak araştırılan konu başlıkları arasında yer almaktadır. ASR nasıl alınır sorusuna yanıt arayan pek çok birey, basit cevaplar ile karşılaşmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde mevcut değerini 25 dolara kadar yükseltmeyi başaran ASR, Binance bünyesine girmeyi başarmıştı. Aynı zamanda bu başarısının ardından sert bir şekilde düşmeye başlamasına rağmen hala Binance desteği almaya devam etmektedir. ASR almak isteyen bireyler, Binance kripto para alım satım borsası içerisinde yer alan Inovasyon Bölgesi platformundan satın alınabilmektedir.

ASR Ne İşe Yarıyor?

ASR ne işe yarıyor sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Öncelikle bu kripto para birimine sahip olan bireyler yatırım yapabilmektedir. Aynı zamanda takım içerisinde verilecek önemli kararlarda da söz sahibi oldukları bilinmektedir. Bu tarz altcoinlerin geleceği açık görünüyor ve potansiyel bulunuyor. Önümüzdeki yıllarda ASR gibi bir çok takımın kendi tokenini çıkaracağı da söz konusu.