Uyurken coin kazanmak mümkün mü? Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance borsasında böyle bir imkan sunulmuş. Bunun için önce Binance borsasına girerek, siteye üye olmanız gerekiyor. Üyelik aşamalarını geçtikten sonra da Papara hesabınızdan TL bazında para transfer etmeniz gerekiyor. 850 üzerinde farklı alt coin türünden çoğunu kendi bünyesinde barındıran Binance borsasında, uyurken coin kazanmak için yapacaklarınız çok basit.

 

Binance borsasını açtığınızda resim-1’de gördüğünüz gibi, finans sekmesi altında Binance Earn sekmesine tıklıyorsunuz.

 

Resim-2’de gördüğünüz gibi,

Resim-2
  • Esnek vadeler
  • Launchpool
  • BNB Kasası
  • Menüsünü göreceksiniz.

 

Resim-3’te ise Sabit vadeler menüsü altında sabit birikimler, staking işlemleri ve etkinlikleri göreceksiniz.

Resim-3

 

Esnek vadeler sekmesinde, yatırdığınız coinleri istediğiniz zaman çekme şansına sahip olmakla beraber, sayfada listelenen oranları ve coin türlerini dikkate alarak, kendi kripto paralarınızı belli vadelerde size belli oranda kar getirecek şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

Esnek birikimde listelenen coinler arasında seçim yapabilirsiniz. Coin birimi karşısında size verilen artış -kar oranı ve kaç gün içinde bu karın verileceği yazıyor. Menüde auto transfer sekmesini aktive ettiğinizde, siz kendi alt coinleri satın aldıkça otomatik olarak esnek birikime transfer edilmelerine izin veriyorsunuz demektir. Bu da size verilen kar tutarını arttıracak bir yöntemdir. Kripto para borsası her sabah saat 03.00’da kapanıp yeniden açıldığı için, bu onayı verdiğinizde, her sabah saat 03.00’da yeni birikimleriniz de spot cüzdandan bu alana kayar. Örneğin sizin spot cüzdanınızda bu gün 3 BNB varsa ve siz yarın 4 BNB daha aldıysanız, diğer günde kalan 4 BNB esnek vadeli alana otomatik kaydırılarak kar miktarınız artırılacaktır. Siz bu işlemle, borç verme cüzdanına borç vermiş oluyorsunuz.

Resim-4

 

Resim-4’te de gördüğünüz gibi, güncel olarak Binance, BTC birikimleriniz için, 7 günde yüzde 1.20 BTC hediye ediyor. Spot cüzdanınızda USDT varsa. Böylece 7 gün için yüzde 6 oranında kar veriyor. Yani 100 USDT için 7 gün sonra hesabınızda 107 USDT birikmiş oluyor. Aynı şekilde EUR GBP birikimleriniz için de değişik kar oranları sunuluyor.

 

Resim-5

 

Resim-5’te de gördüğünüz gibi, kilitli birikimler alanını seçtiğinizde, USDT için yıllık getiri yüzde 6.31, BUSD için yüzde 6.31 oranında 7,14,30 ve 90 günlük kilitleme pozisyonları için varlıklarınız arttırılıyor.

 

Resim-6

 

Resim-6 Hareketler menüsü altında RIF, DUSK, EGLD, BEL coin paralarınız için.

14 günde yüzde 12, yüzde 10

30 gün için yüzde 18 otomatik getiri imkanı sunuluyor.